Pozivamo Vladu Crne Gore i resorno Ministarstvo zdravlja da pod hitno preispita najnovije mjere, jer će ugostitelji, svoje nezadovoljstvo izraziti na način koji sigurno neće poslati lijepu sliku iz Crne Gore, a to su masovni protesti turističkih poslenika - saopštili su iz NVO Crnogorsko udruženje ugostitelja.
- Utorak,Jun 23.
- Kontakt


















