“Uvrnuti petak 2” stiže u Cineplexx

Na redovnom repertoaru ove sedmice naći će se novi filmovi:
UVRNUTI PETAK 2
Komedija sa elementima fantazije i porodičnih obrta vraća nas u svijet Tesa i En Kolmana, likova koje ponovo tumače Džejmi Li Kertis i Lindsi Lohan, poznate iz originalnog filma iz 2003. godine.
Godinama nakon što su preživjele nezaboravnu tijela, Tes i En zamjenjuju se s novim izazovima – En sada ima svoju kćerku, a od skoro i pastorku. Kada se ponovo dogodi magični obrt, stvari postaju još komplikovanije jer ovoga puta nije riječ samo o jednoj zamjeni, već o višegeneracijskoj razmjeni identiteta.
Film je režirao Niša Ganatra, a scenario potpisuje Džordan Vajs. Rezultat je nostalgično, duhovito i emotivno putovanje koje slavi porodične veze i prilike da sagledamo svijet očima onih koje volim.
Žanr: Komedija, Fantazija, Porodični film
TRENUTAK NESTANJA
Misteriozni horor-triler, vodi nas u jezivu priču koja počinje u 2:17 ujutro, kada se svako dijete iz razreda gospođe Gandi probudi, ustane iz kreveta, siđe niz stepenice, otvori ulazna vrata… i nikad se više ne vrati.
Autorski projekat Zaka Kregera, tvorca filma Varvarin, istražuje posljedice jedne noći koja se zauvijek mijenja – dok svi traže odgovore, ostaje pitanje: ko ili šta stoji iza tog nestanka?
Žanr: Drama, Horor, Misterija
OZI: GLAS ŠUME
Animirani porodični film o maloj orangutanci radoznalog duha vodi nas u srce prašume, gdje Ozi živi bezbrižno sa svojim roditeljima, sve dok jedne kobne noći njihov dom ne uništi zla korporaciju.
Odvojenu od roditelja, Ozi spašavaju Kirani i Robert, vlasnici lokalnog utočišta za orangutane bez roditelja. Iako uplašena i zbunjena, uz ljubaznost i podršku novih prijatelja, polako pronalazi hrabrost i otkriva moć komunikacije kroz znakovni jezik.
Žanr: Animirani, Porodični
Bioskopski repertoar za period od 7. do 13. avgusta.
0 Komentara